20.11.2013. PODRŠKA MALIM OBITELJSKIM POLJOPRIVREDNIM GOSPODARSTVIMA OPĆINE ERDUT

Zahvaljujemo na nesebičnoj podršci koju su ovoj manifestaciji pružila slijedeća obiteljska poljoprivredna gospodarstva:
  • O.P.G. MLADEN  MIHALJEVIĆ, DALJ
  • O.P.G. LJILJANA BEDE, ALJMAŠ
  • O.P.G. ČALOŠEVIĆ MILAN, DALJ
  • O.P.G. VURM MARIJA, DALJ
  • O.P.G. MIKIĆ SRĐAN, DALJ
  • O.P.G. POPOVIĆ SLOBODAN, DALJ
  • O.P.G. VESELIN ORSIĆ, DALJ
  • O.P.G.  LOBODA MATIJA
  • DALJSKA TJESTENINA, vl. Slađana Savadinović.
Prva je ovo prilika da se na lokalnoj razini promovira proizvodnja lokalnih proizvođača i da se proizvedeno prezentira. Smatramo da je korisno za razvoj gospodarstva kupovati od proizvođača iz okruženja, da je korisno za zdravlje i sigurnost i provjerenost onoga što jedemo kupovati od poznati… Svima koji su uspjeli odvojiti vrijeme i zajedno s nama probati proizvode koje smo ponudili zahvaljujemo. U svakom slučaju sada znamo da su ovakvi događaji rado posjećeni i u našoj sredini i planirat ćemo ih češće . Obiteljska poljoprivredna gospodarstva koja se nisu uspjela odazvati ovog puta imat će priliku već početkom proljeća. Do  tada kupujte proizvode iz vašeg okruženja i time potičite ne proizvodnju, nego opstanak proizvođača, zaposlenost i život na selu. Hvala

Za Poduzetničko razvojni centar općine Erdut

Bojana Orsić, mag.oec.

Skip to content