Women Business Hub

Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut LRA d.o.o. dana 12.11.2020. godine je otvorio novo uređeni prostor u okviru projekta WOMEN BUSINESS HUB-WBH. Prostor se nalazi unutar zgrade PORC-a LRA d.o.o te predstavlja poslovni HUB (poduzetnička jezgra), namijenjen ženama poduzetnicama i potencijalnim poduzetnicama kao osnovnim ciljnim skupinama sa kojima se provode treninzi mentoring i konzultacije, kako bi ekonomski ojačale te postale konkurentnije na tržištu. Prostor je opremljen uredskom i informatičkom opremom te pruža mogućnost korištenja svim ciljnim skupinama u Osječko-baranjskoj i Vukovarsko-srijemskoj županiji.

Konferencijska dvorana
Prostor za edukaciju

Virtualna šetnja

Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut LRA d.o.o. u okviru projekta WOMEN BUSINESS HUB-WBH pruža mogućnost besplatne izrade poslovnih planova, usluge mentoringa i poslovno planiranje. Ovime želimo pomoći našim poduzetnicama i budućim poduzetnicama u napredovanju i učenju. Usluga mentoringa namijenjena je mikro, malim i srednjim poduzećima i poduzetnicima koji se bave proizvodnjom ili pružanjem usluga, s ciljem podrške neometanom razvoju i smanjenju broja neuspješnih poduzeća, kroz pružanje cjelovite podrške korisnicima. Poslovni plan označava opis poslovne ideje i mjera koje su potrebne za realizaciju posla. Osim toga sadrži procjenu potrebnih ljudskih i financijskih resursa (troškova) i očekivani prihod kako bi se procijenila isplativost investicije. Poslovni plan je važan temelj za osnivača ili menadžere, kao i sredstvo komunikacije sa privatnim ili javnim investitorima kao što su banke, poslovni savjetnici, potencijalni poslovni partneri ili drugi faktori koje odlučuju o financiranju.

Galerija slika

Skip to content