7. Dani Vina i turizma Osječko-baranjske županije

Dana 07.05.2015. godine u općini Erdut, točnije mjestu Dalj održana je ova bogata kulturna i turistička manifestacija održana u slopu Dana vina i turizma Osječko-baranjske županije. U okviru projekta Wine Tour rađena je obnova i uređenje regionalnih vinoteka u sklopu čega je i uređen vinski podrum TEUTOBURGIUM u Dalju gdje je manifestacija i održana. U sklopu promidžbe područja i  multikulturalnog predznaka, na ovom događanju promoviran je projekt Slovake.eu. Posjetiteljima su predstavljene aktivnosti na projektu, područje obuhvata, te ciljevi i rezultati koji su do sada ostvareni. Kako je općina Erdut multinacionalno područje, promidžba ovog projekta na lokalnim manifestacijama je od izuzetnog značaja za građane naše općine. Time se predstavlja ideja o važnosti njegovanja različitih kultura i jezika.

U Dalju, 08.05.2015.

                                                                                   Siniša Bulajić, dipl.ing.agr.

Skip to content