Agencija lokalne demokracije i ove godine organizira međunarodni radni kamp mladih

Poštovani,

Agencija lokalne demokracije i ove godine organizira međunarodni radni kamp mladih. Ove godine domaćin je općina Nijemci u Vukovarsko-srijemskoj županiji.

Tema međunarodnog radnog kampa je ekologija, a mladi sudionici raditi će na uređenju novootvorenog centra za promatranje ptica „Nijemci“. U ovom projektu pod nazivom „DOBRODOŠLI NA DNO PANONSKOG MORA“ ugostiti ćemo po 7 mladih sudionika/ca iz Hrvatske, Francuske i Njemačke u dobi od 16-20 godina.

Tijekom desetodnevnog kampa u Nijemcima koji se provodi na tri jezika, hrvatskom,njemačkom i francuskom, u slobodno vrijeme sudionici će imati priliku sudjelovati u interkulturalnim večerima, u vožnji brodicom, sportskim aktivnostima, interkulturalnim jezičnim animacijama te pecanju i ostalim zabavnim sadržajima.

Poziv - Kamp-page-001

U privitku dostavljamo poziv i prijavnicu te pozivamo sve zainteresirane da pošalju popunjenu prijavnicu na e-mail: asistent.lda.osijek@gmail.com, najkasnije do: 20.06. 2016.

Skip to content