Besplatne radionice za poduzetnike-Kako poboljšati poslovanje poduzetnika koristeći internet?

U okviru projekta Poduzetnički impuls, razvojne agencije i poduzetnički centri, financirano od MINPO-a, Poduzetničko razvojni centar općine Erdut d.o.o. provodi aktivnost modula 3.: „Kako poboljšati poslovanje poduzetnika koristeći internet“. Suočeni sa svakodnevnim izazovima konkurencije i promjenama, problemima sa naplatom i poslovnim planiranjem i upravljanjem troškovima kroz ovaj projekt nastoji se je podići razina znanja i vještina poduzetnika, kako bi se lakše snašli u svijetu novca, ali i kako koristiiti društvene mreže i internet, koji je danas preduvjet poslovanja. Radionice su započele su 23.01.2014. godine, održano je četiri radionice, ukupno 15 sati, a nastavak drugog dijela planiran je za drugi mjesec. ( 5 sati ) Predavač na radionicama ja Stanislav Mihić. Teme o kojima se govorilo su internet kao servis, infrastruktura, dostupnost, mobilnost, servisne usluge ( ADSL, telefonija, gps navigacija ), problemi i sigurnost interneta, mobilni internet i mobilne aplikacije. Bilo je riječi i o danas neizostavnom internet bankarstvu, preduvjetima, načinu plaćanja i dostavi, zatim o oglašavanju (konvencionalno i prikriveno, oglašavanje putem preporuka, bannerima, google adwors, etarget, sponzorirani članci, web stranica), kako biti aktivan na društvenim mrežama i kako ih koristiti u službi prodaje, kao i o drugim aktivnostima na internetu. Svi primjeri predstavljeni su praktično gdje su sudionici ovih radionica mogli vidjeti gdje se i na kojim stranicama mogu pronaći informacije koje ih interesiraju. Sve radionice za poduzetnike iz svih modula su besplatne, njima se nastoje poboljšati kompetencije poduzetnika, čime bi se otvorile nove mogućnosti u plasmanu proizvedenog i na taj način ostvarili pozitivan učinak na cjelokupno poslovanje. Jelena eklemović, osoba na stručnom osposobljavanju u PORC-u Erdut
Skip to content