DAN PLANETA ZEMLJE 2017.

U organizaciji Općine Erdut, KP Čvorkovac d.o.o. 24.04.2017. organiziran je Dan planeta Zemlje. Program je započeo akcijom čišćenja i prikupljanja otpada, te sadnjom cvijeća. Organizirane su i radionice sa djecom iz vrtića “Mali princ” Dalj i učenicima od prvog do četvrtog razreda Osnovne škole Dalj. Djeca su izrađivala dinosaura i robota, kante za smeće od papira i plastičnih boca, te poruke na papiru.

Iza Doma kulture u Dalju održan je osnovni servis bicikala za stanovnike naselja.

U Bijelom Brdu održana je akcija čišćenja i prikupljanja otpada, te uređenje zelenih površina ispred Osnovne škole Bijelo Brdo i otvoren je park.

U Erdutu održana je akcija čišćenja i prikupljanja otpada u dvorištu područne škole.

U Aljmašu u dvorištu društvenog doma bila je akcija čišćenja i prikupljanja otpada.

PORC Erdut pomogao je u organizaciji i osmišljavanju radionica za najmlađe.

 

PORC LRA  d.o.o.

 

Skip to content