DAN VOLONTERA OPĆINE ERDUT

Općina Erdut je u suradnji sa Poduzetničko-razvojnim centrom općine Erdut lokalnom razvojnom agencijom d.o.o. u 2015. godini pokrenula program volontiranja mladih u zajednici. Od tada do danas održano je nekoliko radnih akcija u kojima su sudjelovali volonteri kao što su „Počistimo i uljepšajmo naš dio Dunava“, „Zajedno do naše plaže“, te su volonteri bili uključeni u EU projekte i radionice – EWY 2015., PUTEVIMA EU, SOLIDA, NEET(D)Youth. 23.02.2018. Općina Erdut i PORCLRA Erdut organiziraju DAN VOLONTERA OPĆINE ERDUT, te pozivamo sve volontere da nam se pridruže. Bit će organiziran izbor za NAJVOLONTERA 2017. i dodijeljena prigodna nagrada. Otvoren je i poziv svim mladim osobama od 16 do 30 godina koji žele da postanu dio tima da se jave u prostorije Poduzetničkog centra Erdut, Josipa Bana Jelačića 1, Dalj. Sve što je potrebno je kreativnost, inovativnost, znanje jednog stranog jezika i dobra volja. Mjesto održavanja: Općinska vijećnica, Bana Josipa Jelačića 4, Dalj Vrijeme održavanja: 13h Čestitamo i zahvaljujemo svim volonterima na dosadašnjem volonterskom angažmanu!
Skip to content