DODJELA UVJERENJA POLAZNICIMA SEMINARA „KAKO NAPISATI PROJEKT“

U organizaciji Poduzetničko-razvojnog centra općine Erdut lokalne razvojne agencije d.o.o 21.04.2016. podijeljena su uvjerenja svim polaznicima seminara „Kako napisati projekt“. Uvjerenja je podijelio načelnik općine Erdut gosp. Jugoslav Vesić, te istaknuo potrebu uključivanja mladih ljudi u ovakve edukacije. Polaznici su prošli teorijski i praktični dio radionice, te su upoznati sa standardnom strukturnom pisanja projektnog prijedloga i načinima izrade projektnog proračuna. Radionice su provodili zaposlenici PORC LRA, a ove godine je planirano ponovno organiziranje radionica, te pozivamo sve zainteresirane da se jave u Poduzetnički centar radi pridbilježbe.   Poduzetničko razvojni centar općine Erdut lokalna razvojna agencija d.o.o. Jelena Eklemović, dipl. menadž. u turizmu
Skip to content