DODJELA VOLONTERSKIH NAGRADA

Svečana dodjela volonterskih nagrada upriličena je 7.12.2015. u Muzeju Slavonije u Osijeku. Organizator ovog događanja je volonterski centar Osijek, koji je ujedno slavio i svoj 10 rođendan. Volonterski centar Osijek osnovan je na Međunarodni dan volontera 5. prosinca 2005. godine. Nagrade su dodjeljivane u tri kategorije, volonterski angažman pojedinca, najbolji primjeri dobre prakse uključivanja volontera i doprinos razvoju školskog volontiranja. Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut lokalna razvojna agencija d.o.o. dobio je priznanje za doprinos poslovnog sektora razvoju volonterstva. Priznanje je primila gosp. Bojana Orsić, direktorica PORC-a. Općina Erdut je ove godine u suradnji sa Poduzetničkim centrom pokrenula program volontiranja u zajednici. Pozivamo još jednom sve zainteresirane volontere da nam se priključe. Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut U Dalju, 08.12.2015. Jelena Eklemović, dipl. menadžer u turizmu
Skip to content