EDU-BIZ.ER II – Pružanje usluga za MSP-ove putem Poduzetničkog centra Erdut

Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut LRA d.o.o. poziva sve zainteresirane poduzetnike da nas posjete 17.03.2021. godine (srijeda) u 11 sati, na adresi  B. J. Jelačića 1, Dalj.

U okviru projekta EDU-BIZ.ER II – Pružanje usluga za MSP-ove putem Poduzetničkog centra Erdut, održat će se informativni događaj

EDU-BIZ.ER CAFFE – namijenjen povezivanju poduzetnika područja.

Sudjelovanje u radionici je kao i do sada besplatno, no molimo da nam najavite svoj dolazak na telefon: 031/590-296 ili e-mail: porc@opcina-erdut.hr, budući da je broj mjesta ograničen zbog poštivanja preporučenih epidemioloških mjera.

Specifični cilj projekta:

Projektnim aktivnostima želi se doprinijeti bržem i boljem protoku informacija potrebnih poduzetnicima kod osnivanja novih ili kod poboljšanja rada postojećih poduzeća, te stvoriti bolje uvjete i povoljnije okruženje za rast i razvoj poduzetništva na ovom području.

Očekivani rezultati i predviđeni učinak projekta:

• Projektom se želi osigurati kvalitetna i učinkovita pomoć MSP – ovima.
  • Ukupna vrijednost projekta: 455.729,14 HRK
  • Iznos bespovratnih sredstava: 237.706,65 HRK
  • Izvor sufinanciranja: Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog fonda za regionalni razvoj.
  • Razdoblje provedbe projekta: 01.04.2020. do 01.08.2021. godine