EDU-BIZ.ER II – Pružanje usluga za MSP-ove putem Poduzetničkog centra Erdut

Poduzetničko-razvojni centar općine  Erdut LRA d.o.o. poziva poduzetnike  područja da ih posjete  od 08.02.2021. godine (ponedjeljak) do 12.02.2021. godine (petak) u vremenu od 10 do 13 sati u njihovom prostoru u Dalju, na adresi  B. J. Jelačića 1.

U navedenim terminima održat će se informativni događaj EDU-BIZ.ER TJEDAN PODUZETNIŠTVA koji se održava u okviru projekta EDU-BIZ.ER II – Pružanje usluga za MSP-ove putem Poduzetničkog centra Erdut. 

Tijekom ovog informativnog događaja poduzetnici će dobiti informacije vezane za indikativni plan objave natječaja Programa ruralnog razvoja RH, uz održavanje svakodnevnih prezentacija s temama koje su korisne poduzetnicima.

Poduzetnici mogu doći bez prethodne najave. 

Informativni događaji odvijati će se uz poštivanje epidemioloških mjera i preporuka.

OSOBNA KARTA PROJEKTA:

Specifični cilj projekta:

 Projektnim aktivnostima želi se doprinijeti bržem i boljem protoku informacija potrebnih poduzetnicima kod osnivanja novih ili kod poboljšanja rada postojećih poduzeća, te stvoriti bolje uvjete i povoljnije okruženje za rast i razvoj poduzetništva na ovom području.

Očekivani rezultati i predviđeni učinak projekta: 

Projektom se želi osigurati kvalitetna i učinkovita pomoć MSP – ovima.

Glavne aktivnosti:

 1. EDU-BIZ.ER KOŠNICA – grupa obuhvaća ključne aktivnosti koje su koncipirane tako da doprinose protoku informacija do krajnjeg korisnika – poduzetnika, (informiranje, EDU.BIZ-ER info, EDU.BIZ-ER Account, EDU.BIZ-ER AGRO – O.P.G. akademija, EDU.BIZ-ER start, EDU.BIZ-ER caffe…..) 

2. UPRAVLJANJE PROJEKTOM I ADMINISTARCIJA grupa aktivnosti obuhvaća zaposlene za potrebe provedbe projekta. 

3. PROMIDŽBA I VIDLJIVOST (tiskani mediji, elektronički, Internet, seminari, promotivni materijal…)

Ukupna vrijednost projekta 455.729,14 HRK

Iznos bespovratnih sredstava: 237.706,65 HRK

Izvor sufinanciranja: Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog fonda za regionalni razvoj

Razdoblje provedbe projekta: 01.04.2020. do 01.08.2021. godine

Ovaj Poziv se financira iz Europskog fonda za regionalni razvoj

Skip to content