EDUKATIVNO-INFORMATIVNI DAN ZA POLJOPRIVREDNIKE

Poštovani, pozivamo Vas na predavanja koje će održati Hrvatska poljoprivredna savjetodavna služba Osijek u sklopu Edukativno – informativnog dana za poljoprivrednike. Predavanje će se održati 16. 03. 2017. godine (četvrtak) u Kulturno-znanstvenom centru Milutin Milanković, Z. Takača 13,  u Dalju. Predavanje će se održati prema navedenom planu: 10,00 h – 11,00 h – predavanje za vinare i vinogradare – Fitoplazma vinove loze, Nove aktualnosti vezane uz izravna plaćanja 11,00 h – 11,30 h – pauza za učesnike uz osvježenje 11,30 h – 12,30 h – predavanje za stočare – Standardi za nitrate, Nove aktualnosti vezane uz izravna plaćanja Molimo Vas da se odazovete ovom pozivu zbog iznimno važnih i korisnih informacija koje možete saznati na ovom predavanju. Molimo Vas da obavezno potvrdite svoj dolazak zbog organizacije predavanja na telefon: 031/590 –283.   S poštovanjem, Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut lokalna razvojna agencija d.o.o.
Skip to content