FINANCIJSKO UPRAVLJANJE I VOĐENJE ORGANIZACIJA CIVILNOG DRUŠTVA

POZIV ZA UDRUGE – NAJAVA RADIONICE

Iznimno nam je zadovoljstvo pozvati Vas na radionicu za udruge pod nazivom:

FINANCIJSKO UPRAVLJANJE I VOĐENJE ORGANIZACIJA CIVILNOG DRUŠTVA

Radionica će se održati 12. ožujka 2024. godine (utorak) s početkom u 16:00 sati u prostoru Poduzetničko-razvojnog centra općine Erdut LRA d.o.o. u Dalju, Bana Josipa Jelačića 1, centralni ulaz, prvi kat.

Sudjelovanjem na ovoj radionici predstavnici udruga će dobiti  informacije za kvalitetno vođenje udruge u skladu s zakonskim regulativama, te će dobiti informacije vezane za financijsko poslovanje udruge i vođenje organizacije civilnog društva.

Radionicu provode zaposlenici Centra za poduzetništvo Osijek,  a sudjelovanje na radionici je besplatno.

Radujemo se Vašem dolasku!

Molimo da svoj dolazak na radionicu potvrdite na telefon 031/590-296 ili na mail: porc@opcina-erdut.hr do 11.ožujka 2024. godine.

Skip to content