FOTOGRAFI IZ HRVATSKE,MAĐARSKE I SRBIJE POSJETILI OPĆINU ERDUT

U subotu 11.07. 2013. općina Erdut ugostila je fotografe iz cjele Hrvatske, Srbije i Mađarske.U suradnji foto kluba iz Osijeka i Turističke zajednice općine Erdut organizirana je posjeta KZC Milutin Milanković, Aljmaškoj luci i Svetištu, kao i Erdutskim vinogradima i srednjovekovnom gradu Erdut. Fotografi su uživali u svim ljepotama koje nudi naša općina, a turiste kroz općinu je proveo zamjenik predsjednika turističke zajednice općine Erdut Darko Barjaktarević, koji je istakao da je broj ovakih posjeta sve veći i da treba raditi na poboljšanju kvalitete turističke ponude područja. Nakon obilaska organiziran je ručak u seoskom domaćinstvu “Pod dudom” u Erdutu, vlasnice Zlatice Blagojević. Jelena Eklemović, osoba na stručnom osposobljavanju
Skip to content