informativna radionica EDU-BIZ.ER START

EDU-BIZ.ER II – Pružanje usluga za MSP-ove putem Poduzetničkog centra Erdut

U okviru projekta EDU-BIZ.ER II – Pružanje usluga za MSP-ove putem Poduzetničkog centra Erdut, održat će se informativna radionica namijenjena za poduzetnike početnike

EDU-BIZ.ER START

Za sve koji planiraju pokrenuti poslovanje, kojima trebaju financijska sredstva i korištenje mjera Hrvatskog zavoda za zapošljavanje ili koji su već učinili prve korake, ali ne znaju što učiniti s PDV-om, da li postati obveznik PDV-a ili ne,  što sve treba znati poduzetnik kod pokretanja posla, od optimalne pravne forme te do osnovnih financijskih, poreznih i knjigovodstvenih obveza poduzetnika kod pokretanja poslovanja…

Datum održavanja radionice je 02.03.2021. godine (utorak), s početkom u 12 sati, na adresi B. J.Jelačića 1, Dalj.

Poduzetničko – razvojni centar općine Erdut LRA d.o.o. poziva sve zainteresirane poduzetnike početnike da nas posjete u navedenom terminu.

Radionica je u potpunosti besplatna, a broj učesnika ograničen.

Raspoloživa mjesta za sudjelovanje na radionici će se popunjavati prema zaprimljenim prijavama. Prijaviti se možete najkasnije do 01.03.2021. putem mail adrese:   porc@opcina-erdut.hr ili na telefon:031/590-296.

Radionica će se odvijati uz poštivanje epidemioloških mjera i preporuka.

Specifični cilj projekta:

Projektnim aktivnostima želi se doprinijeti bržem i boljem protoku informacija potrebnih poduzetnicima kod osnivanja novih ili kod poboljšanja rada postojećih poduzeća, te stvoriti bolje uvjete i povoljnije okruženje za rast i razvoj poduzetništva na ovom području.

Očekivani rezultati i predviđeni učinak projekta: 

  • Projektom se želi osigurati kvalitetna i učinkovita pomoć MSP – ovima.
  • Ukupna vrijednost projekta: 455.729,14 HRK
  • Iznos bespovratnih sredstava: 237.706,65 HRK
  • Izvor sufinanciranja: Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog fonda za regionalni razvoj.
  • Razdoblje provedbe projekta: 01.04.2020. do 01.08.2021. godine
Skip to content