INFORMATIVNA RADIONICA O PROGRAMU ENERGETSKE OBNOVE OBITELJSKIH KUĆA

Dana 08.04.2015. u vijećnici općine Erdut održana je informativna radionica o Programu energetske obnove obiteljskih kuća. Predavači su bili predstavnici tvrtke HELION GROUP d.o.o. iz Osijeka koji su objasnili način prijave na Javni poziv koji će biti objavljen od strane Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost. Od mjera energetske učinkovitosti Fond će građanima sufinancirati zamjenu vanjske stolarije, toplinsku zaštitu vanjske ovojnice i zamjenu sustava grijanja sustavima s kondenzacijskim plinskim kotlovima. Od obnovljivih izvora energije, sufinancirat će se sunčani toplinski kolektori, kotlovi na biomasu te dizalice topline. Sve mjere trebaju zadovoljavati tehničke kriterije koji će biti objavljeni uz Javni poziv.

Za sve dodatne informacije možete se obratiti u Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut na broj telefona 031/590-292.

Skip to content