JAVNA TRIBINA U OPĆINI NIJEMCI-PROJEKT CENTAR ZA PROMATRANJE PTICA

Dana 12.09.2014g. održana je prva javna tribina projekta „Centar za promatranje ptica Nijemci“ u Pastoralnom centru Župe Nijemci. Cilj projekta „Centar za promatranje ptica Nijemci“ je doprinjeti rastu i razvoju turizma orijentiranog prema razvoju malog i srednjeg poduzetništva i otvaranju novih radnih mijesta u Općini Nijemci i Vukovarsko-srijemskoj županiji.
Cilj tribine je bio potaknuti interes za promatranje ptica među širom populacijom. Predavači na javnoj tribini su bili Marina Grgić iz Javne ustanove za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima Vukovarsko-srijemske županije na temu „Odabrane ptičje vrste na području istočne Hrvatske“ i „Čuvari prirode“, gospodin Tibor Mikuška iz Hrvatskog društva za zaštitu ptica i prirode na temu „Zašto promatrati ptice“ i gospođa Bojana Orsić ispred Poduzetničko-razvojnog centra općine Erdut koja je održala predavanje na temu „Razvoj novih turističkih doživljaja u ruralnom turizmu“. Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut će surađivati sa općinom Nijemci na ovom projektu kroz provedbu edukacija.
Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut

Skip to content