Javni poziv za mikrokredite otvoren do 1. 12. 2014.

Zbog velikog interesa poduzetnika za vrlo povoljne uvjete mikrokreditiranja HAMAG-BICRO-a, javni poziv za mikrokredite nastavlja se do 1. prosinca 2014. godine. Podsjećamo, kreditni program namijenjen je mikro gospodarskim subjektima koji do datuma podnošenja prijave posluju najviše do dvije godine i fizičkim osobama koje još nemaju registriran poslovni subjekt, ali planiraju osnovati trgovačko društvo ili obrt odnosno samostalnu djelatnost do zaključenja ugovora o kreditu. Najniži iznos kredita je 10.000,00 kuna, a najviši 120.000,00 kuna. Fiksna kamatna stopa iznosi 0,99% godišnje, a efektivna 1,09%. Rok otplate je do 5 godina, uključujući poček od 6 mjeseci. Kredit se otplaćuje u jednakim kvartalnim ratama. Javni poziv traje do iskorištenja sredstava, ali ne dulje od 01. 12. 2014. Zahtjev za kredit s traženom dokumentacijom podnosi se isključivo preporučenom poštanskom pošiljkom na adresu: HRVATSKA AGENCIJA ZA MALO GOSPODARSTVO, INOVACIJE I INVESTICIJE „Prijava na Otvoreni javni poziv – Mikrokreditiranje – prvi korak u poduzetništvo“ p.p. 213 10 000 ZAGREB Više informacija
Skip to content