KAKO STVORITI MODEL USPJEŠNE PODUZETNIČKE KLIME?

Predstavnici Poduzetničko razvojnog centra općine Erdut bili su gosti na okruglom stolu organiziranom od strane Europskog doma Vukovar i Zaklade Friedrich Ebert iz Zagreba. Tema je bila „Kako stvoriti model uspješne poduzetničke klime“-razmjena iskustava iz hrvatskih gradova. Ovom prilikom gradonačelnici grada Preloga Ljubomir Kolarek i gradonačelnik grada Jastrebarsko, Zvonimir Novosel prezentirali su primjer dobe prakse, te uspješno iskustvo ovih dvaju gradova kako bi svojimvznanjem pomogli obnovi i podizanju kvalitete života u Vukovaru. Okrugli stol pokazao se kao pun pogodak, budući da su mnogobrojni građani, tvrtke i institucije gradonačelnicima postavili brojna pitanjima koja su većinom bila usmjerena prema mogućnostima gospodarskog i društvenog oporavka u Vukovara. Jelena Eklemović Poduzetničko razvojni centar općine Erdut
Skip to content