KONFERENCIJA SUVREMENI TRENDOVI U KONTINENTALNOM TURIZMU „Slovenija – Slavonija 365“

Dana 30.05.2017. u HGK Osijek održana je konferencija Suvremeni trendovi u kontinentalnom turizmu „Slovenija-Slavonija 365“. Cilj konferencije je prijenos primjera dobre prakse i razvoj novih vidova turizma na kontinentu.
Konferencija je organizirana u suradnji sa Veleposlanstvom Republike Slovenije u Zagrebu. Izlagači su predstavili turističke potencijale cjelogodišnjeg turizma, te neke od uspješno ostvarenih projekata u Sloveniji i kako financirati te projekte iz EU fondova. U panel raspravi „Slavonija 365 – turistički potencijali slavonskog turizma“ sudionici iz Hrvatske i Slovenije razgovarali su o konkretnim prilikama i mogućnostima za razvoj nove turističke ponudu u Slavoniji i Baranji.

Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut lokalna razvojna agencija d.o.o.
Jelena Eklemović
Dipl. menadž. u turizmu

Skip to content