LAG SUMMER FESTIVAL

U Biogradu na Moru od 26.06. do 28.06.2015. održan je treći po redu LAG summer festival. Festival se održao pod pokroviteljstvom lokalne akcijske grupe Laura, te Ministarstva poljoprivrede. Više od 50-tak izlagača iz sedam država Hrvatske, Poljske, Češke, Bugarske, Slovenije, Latvije i Bosne i Hercegovine predstavili su sve što vrijedne ruke mogu napraviti i proizvesti od sira, meda, vina, suhomesnatih proizvoda, ručnih radova i ostalih rukotvorina. Međunarodnu manifestaciju LAG-ova otvorio je ministar poljoprivrede Tihomir Jakovina, koji je sa svojim suradnicima obišao sve izlagače. Sve sudionike i goste pozdravili su i gradonačelnik Biograda Ivan Knez, te direktor LAG-a Laure Ivan Čupić. Predstavnici Poduzetničko-razvojnog centra Jelena Eklemović, Biljana Ćurčić i Milica Jeremić predstavili su općinu Erdut, projekt Slovake.eu, a svi gosti su mogli degustirati vina sa OPG-ova Brzica, Siber i Rogić, te proizvode Srednje škole Dalj. Poduzetničko razvojni centar općine Erdut Jelena Eklemović

Galerija slika

Skip to content