LAG VUKA DUNAV ODRŽAO RADIONICU ZA POLJOPRIVREDNIKE I OBRTNIKE U OPĆINI ERDUT

Dana 05.02.2015. u prostorijama Poduzetničko-razvojnog centra općine Erdut u suradnji LAG-a Vuka-Dunav i tvrtke Agrivi d.o.o. održana je radionica za obrtnike i poljoprivrednike. Iva Tokić iz LAG-a Vuka-Dunav je predstavila aktualne Mjere ruralnog razvoja 2014.-2020., funkciju LAG-a, IPARD programa i LEADER pristupa, a poseban naglasak je stavljen na mjere namijenje OPG-ovima, obrtima i ostalim poljoprivrednim proizvođačima. AGRONET aplikaciju, kao i program korištenja informatičkog softvera za pomoć u radu na poljoprivrednim gospodarstvima predstavio je Pavle Vidaković iz Tvrtke Agrivi d.o.o. Svi polaznici su prošli elemente upravljanja poljoprivrednom proizvodnjom na vlastitom primjeru. Svim zainteresiranima osigurano je probno korištenje navedenog softvera u trajanju od šest mjeseci. Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut Jelena Eklemović, dipl. menadž. u turizmu

Galerija slika

Skip to content