LEDER 2 KONFERENCIJA

Predstavnici Poduzetničko-razvojnog centra lokalne razvojne agencije, direktorica Bojana Orsić i Jelena Eklemović sudjelovali su na drugoj Leder 2 konferenciju organiziranoj od strane LAG-a FGDR. Konferencija je održana na Iriškom vencu, a sudionici su bili i načelnik općine Sremski Karlovci, gradonačelnik grada Doboja, gradonačelnik Belog Manastira, načelnik općine Erdut, predstavnici Ministarstva poljoprivrede i zaštite životne sredine iz Republike Srbije, te predstavnici LAG-a Baranja iz Republike Hrvatske. Nakon uvodnog govora, održan je i međunarodni LEADER PARLAMENT koga je vodio gosp. Roman Haken, član Evropskog-socio ekonomskog odbora u Briselu. Gosp. Haken je predstavio rad lokalnih akcijskih grupa u Češkoj i Hrvatskoj. Program su upotpunile i tematske radionice u području receptivnog i ruralnog turizma, te međunarodna radionica za regionalnu suradnju. Razmijenjena su i iskustva i primjeri dobre prakse u susjednim zemljama. Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut lokalna razvojna agencija d.o.o. Jelena Eklemović, dipl. menadžer u turizmu
Skip to content