LEGALIZACIJA ZGRADA

Dana 04. 12. 2012. godine u društvenom domu u Aljmašu s početkom u 18 sati održana je tribina na temu LEGALIZACIJE NEZAKONITO IZGRAĐENIH ZGRADA. Tom prilikom su građani mogli dobiti više informacija o ovoj aktualnoj temi koja je sve više prisutna u javnosti. Kako smo svjedoci nesređenog stanja u zemljišnim knjigama, neodgovarajućeg stvarnom stanja na terenu tako smo i svjesni o potrebi provedbe ovog postupka u susret skorom ulasku u članstvo EU. Kako je tribina bila interaktivnog karaktera građani su postavljali mnoga pitanja iz njihovih pojedinačnih slučajeva. Upravo to dokazuje postojanje svijesti o važnosti legalizacije objekata na njihovim česticama, kao i dobre volje za sređivanje stanja. Stoga moramo istaknuti potrebu i inicijativu za održavanjem ovakvih radionica.

dipl.ing agr.Siniša Bulajić

Skip to content