„Licem u lice“ s načelnikom

Općina Erdut u partnerstvu sa udrugom Centar za mlade Dalj provodi projekt „Da li umijemo da se razumijemo?“ Projekt je sufinanciran od strane Ministarstva socijalne politike i mladih. Opći cilj projekta je osnaživanje udruga mladih i za mlade s područja općine Erdut. Dana 23.06. u Kulturnom i znanstvenom centru Milutin Milanković održana je zadnja radionica predviđena projektom pod nazivom „Licem u lice“. Osnovni cilj radionice je osnaživanje međusobne komunikacije među mladima kao i prevladavanje straha od javnog nastupa i komunikacije sa predstavnicima javnih vlasti. Gost na radionici bio je gospodin Jugoslav Vesić, načelnik općine Erdut. Koji su problemi mladih u zajednici? Što mladi trebaju? Što mladi u zajednici imaju, a što je dobro za njih? Kakva je po vama komunikacija u zajednici(među mladima, između mladih i drugih u zajednici?) Što mislite da zajednica može/treba osigurati mladima? A što mladi zajednici? – neka su od pitanja na koja su kroz dvosatnu raspravu mladi s područja općine Erdut i načelnik pokušali odgovoriti i dati svoje prijedloge i sugestije.   Milica Sevkić, voditeljica projekta
Skip to content