MOBILNI TURISTIČKI VODIČ OPĆINE ERDUT

Turistička zajednica općine Erdut nositelj je projekta pod nazivom MOBILNI TURISTIČKI PUTOKAZ OPĆINE ERDUT, a koji je Hrvatska turistička zajednica prepoznala i odobrila sredstva za provođenje projekta. Općina Erdut je pored poljoprivredne proizvodnje kao osnovne gospodarske grane koja je prisutna na našem području prepoznala i turizam kao veliki potencijal područja. Područje obiluje bogatim turističkim potencijalom kako za vjerski turizam, tako i kulturni, turizam temeljen na prirodnoj baštini područja, mogućnosti za sport i rekreaciju su velike. Današnji način života zahtijeva brigu o informacijama koje ćemo ponuditi posjetiteljima, informacije koje sadrže detaljne opise, fotografije, karte područja, kontakt telefone, odnosno sve neophodno za lakši i ljepši boravak i snalaženje za vrijeme posjeta općini Erdut.

Mobilna Turistička aplikacija idealan je način pružanja informacija, zamjenjuje klasičnog vodiča, a opet sadrži sve informacije potrebne turistu prilikom posjete. Turistička zajednica općine Erdut planira u narednom period održati nekoliko informativnih skupova – prezentacija projekta tako da sve dionike turističke ponude područja upozna s projektom, omogući razvoj novih prijedloga kao i uvođenje novih, željenih promjena ili dodatnih elemenata.

O svim marketinškim I drugim skupovima izvijestit ćemo na našoj web stranici.

Bojana Orsić, dipl.oec.

Skip to content