Najava edukacija za nezaposlene u Dalju u okviru projekta D.O.N.A.U. – Dalj, Osijek, Našice aktivacijom do uspjeha

U okviru projekta D.O.N.A.U. – Dalj, Osijek, Našice aktivacijom do uspjeha   započinje prvi ciklus  edukacija za nezaposlene osobe u Dalju. Edukacije će se održavati  tijekom cijelog  lipnja.   Prvi ciklus edukacija za nezaposlene u Dalju počinje 01. lipnja 2020. godine u 10 sati Dalju, u prostoru KZC Milutin Milanković, na adresi Z. Takača 13.   Sudjelovanje na edukacijama je besplatno, uz obaveznu prijavu i  dostavu dokumentacije – kopija važeće osobne iskaznice i potvrda s HZZ-a o statusu u evidenciji nezaposlenih osoba. Nezaposleni koji nisu prijavljeni na HZZ na edukaciji će potpisati Izjavu o statusu nezaposlene osobe. Prijava se može izvršiti  na telefon 031/590-296.    Pozivamo sve zainteresirane nezaposlene osobe da nam se pridruže.   O projektu   Centar za poduzetništvo kao nositelj, te Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut lokalna razvojna agencija d.o.o., Centar za lokalne inicijative i poduzetništvo Našice i Hrvatski zavod za zapošljavanje Regionalni ured Osijek kao partneri, 26. ožujka 2019. godine započeli su s provedbom  projekta  D.O.N.A.U. – Dalj, Osijek, Našice aktivacijom do uspjeha UP.01.3.1.01.0059, koji je financiran sredstvima Europskog socijalnog fonda, Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020., Lokalne inicijative za poticanje zapošljavanja – faza III.    Projektom su planirane sljedeće aktivnosti:    
  • Intervencija na tržištu rada – Motiviranje i osnaživanje ciljne skupine
  • Intervencija na tržištu rada – Prilagođeni programi osposobljavanja korisnika
  • Intervencije na tržištu rada – Info točke za (samo)zapošljavanje
  • Predstavljanje primjera najbolje prakse
  • Završna konferencija projekta
    Ciljevi i očekivani rezultati projekta su: doprinijeti učinkovitoj provedbi strategije razvoja ljudskih potencijala Osječko-baranjske županije umrežavanjem ključnih dionika i integriranom pristupu ciljnoj skupini s obzirom na regionalne i lokalne specifičnosti tržišta rada.   Ukupna vrijednost projekta je 839.848,29 HRK, od toga su EU sredstva 85% – 713.871,05 HRK, a sredstva RH 15% – 125.977,24 HRK.   Razdoblje provedbe projekta je 18 mjeseci, od 26.03.2019. do 26.09.2020. godine.
Skip to content