Nastavak edukacija za ekološke proizvođače

Dana 05.09.2017. godine u KULTURNO ZNANSTVENOM CENTRU MILUTIN MILANKOCIĆ u Dalju, održano je predavanje za ekološke proizvođače sa područja općine Erdut. Predavanje su održali predstavnici Hrvatske poljoprivredne savjetodavne službe u sklopu Mjere 1. Prenošenje znanja i aktivnosti informiranja u okviru Programa ruralnog razvoja RH. Predavanje je organizirano u suradnji Savjetodavne službe i PODUZETNIČKO-RAZVOJNOG CENTRA OPĆINE ERDUT LOKALNE RAZVOJNE AGENCIJE d.o.o.  s ciljem da se ekološkim proizvođačima olakša slušanje obveznih predavanja, te s ciljem stjecanja novih znanja i vještina.  Na predavanje je pozvano 15 ekoloških proizvođača sa područja Općine Erdut te je ono bilo iznimno interaktivnog karaktera. Posebno ističemo razmjenu znanja i iskustava među proizvođačima a i iskustava predavača sa terena. Napominjemo kako PORC LRA d.o.o. podržava svaki vid edukacije u poljoprivredi pa tako i u segmentu ekološke poljoprivrede jer smatramo da je edukacija od izuzetnog značaja u poljoprivredi u novije vrijeme. Svaki poljoprivrednik da bi bio uspješan mora konstantno stjecati nova znanja  te razmjenjivati iskustva kako bi išao u korak s novim trendovima. To je posebno značajno u ekološkoj poljoprivredi jer je proizvodnja zdrave hrane imperativ za svako društvo i da su educirani poljoprivrednici jedan od temelja uspješne poljoprivrede.   U Dalju, 06.09.2017.   PODUZETNIČKO-RAZVOJNI CENTAR OPĆINE ERDUT LOKALNA RAZVOJNA AGENCIJA d.o.o. Siniša Bulajić, dipl.ing.agr.
Skip to content