Nastavak radova na uređenju Centra za posjetitelje TICA u Aljmašu

Radovi na uređenju centra za posjetitelje nastavljaju se punim intenzitetom. U dosadašnjim fazama provedeni su građevinski radovi te se pristupilo unutarnjem uređenju s ciljem stvaranja pretpostavki za postavljanje modernih tehnologija koje će ciljanoj skupini posjetitelja-turistima, a posebno kategoriji osoba sa invaliditetom (slijepi i slabovidni) općinu Erdut te njene turističke potencijale predstaviti na najbolji mogući način. U ovoj fazi akcenat je na izvođenju radova unutar objekta i to uređenje stropa, zidova i poda, uređenje sanitarnih čvorova, te postavljanje elektro i vodovodnih instalacija. Posebno su važni radovi na elektroinstalacijama odnosno svi pripremni radovi za ugradnju modernih tehnologija koje će biti ključni element specifičnosti centra te upotpuniti turističku ponudu područja sa novim i zanimljivim sadržajima. U Dalju, 28.11.2017. godine. Siniša Bulajić, dipl.ing.agr.
Skip to content