Nove edukacije za ekološke proizvođače

Dana 31.10.2018. godine u KULTURNO ZNANSTVENOM CENTRU MILUTIN MILANKOVIĆ u Dalju, održano je predavanje za ekološke proizvođače sa područja općine Erdut. Predavanje su održali predstavnici Hrvatske poljoprivredne savjetodavne službe u sklopu Mjere 1. Prenošenje znanja i aktivnosti informiranja u okviru Programa ruralnog razvoja RH. Predavanje je organizirano u suradnji Hrvatske poljoprivredne savjetodavne službe i PODUZETNIČKO-RAZVOJNOG CENTRA OPĆINE ERDUT LOKALNE RAZVOJNE AGENCIJE d.o.o.  s ciljem da se ekološkim proizvođačima olakša slušanje obveznih predavanja, te s ciljem stjecanja novih znanja i vještina. Na predavanje su pozvani svi ekološki proizvođači sa područja Općine Erdut. Napominjemo kako PORC LRA d.o.o. podržava svaki vid edukacije u poljoprivredi pa tako i u segmentu ekološke poljoprivrede jer smatramo da je edukacija od izuzetnog značaja za dalji razvoj i poslovanje svakog proizvođača. Svaki poljoprivrednik da bi bio uspješan mora konstantno stjecati nova znanja  te razmjenjivati iskustva kako bi išao u korak s novim trendovima. To je posebno značajno u ekološkoj poljoprivredi jer je proizvodnja zdrave hrane imperativ za svako društvo i educirani poljoprivrednici su jedan od temelja uspješne poljoprivrede. U Dalju, 02.11.2018.

PODUZETNIČKO-RAZVOJNI CENTAR OPĆINE ERDUT LOKALNA RAZVOJNA AGENCIJA d.o.o.

Siniša Bulajić, dipl.ing.agr.

Skip to content