Obrazovanje za poduzetništvo

EDUKACIJA ZA PODUZETNIŠTVO Regionalna razvojna agencija Slavonije i Baranje u veljači 2015. godine počinje realizaciju Programa „Obrazovanje za poduzetništvo“. Edukacija će se realizirati u dvije faze:
  1. Edukacija za poduzetnike početnike (posluju do 3 godine) i fizičke osobe koje se žele baviti poduzetništvom.
  2. Edukacija za poduzetnike u fazi rasta i razvoja (posluju više od 3 godine)
Težište edukacije, uz stjecanje poduzetničkih vještina, će biti na realizaciji mogućnosti korištenja sredstava potpora iz međunarodnih (EU strukturni fondovi) i nacionalnih (Ministarstvo poduzetništva, Ministarstvo turizma) izvora. Edukacija je besplatna za sve polaznike i financirana je iz projekta Ministarstva poduzetništva „Poduzetnički impuls za 2014.“ Molimo Vas da popunjeni Prijavni obrazac pošaljete na: ruzica.simon@obz.hr ili se prijavite pozivom na mob: 097 61 66600, tel: 031 221-890, kontakt osoba : Ružica Šimon Edukacija će se održavati u prostorijama RRA SiB, S.Radića 4, Osijek. O početku edukacije obavijestit ćemo Vas nakon 10.veljače 2015. Preuzmite prijavni obrazac.
Skip to content