Održan partnerski sastanak na projektu SLOVAKE:EU

U periodu od 29.-30.09.2015. godine u Primoštenu je održan partnerski sastanak na projektu Slovake.Eu. Cilj sastanka je bio razgovor i planiranje aktivnosti na projektu, sumiranje rezultata i provedbe u prethodnom periodu, te tijek diseminacije za predstojeći period. Na sastanku su sudjelovali predstavnici svih partnerskih zemalja koji su u ugodnom okruženju razgovarali o rezultatima provedbe aktivnosti. Jedna od tema sastanka je planiranje partnerskog sastanka u Budimpešti koji će ujedno biti i završna konferencija na projektu. Ovim putem želimo napomenuti da je PODUZETNIČKO-RAZVOJNI CENTAR OPĆINE ERDUT d.o.o , koji je ujedno partner iz Republike Hrvatske, veoma počašćen sudjelovanjem na ovakvom tipu transnacionalnog projekta u kojemu se promovira učenje slovačkog jezika kao manje zastupljenog europskog jezika.

Slovake tim Hrvatska

Skip to content