OPĆINA ERDUT U DRUŠTVU NAJBOLJIH

  Institut za javne financije (IJF), koji analizira u kojoj su mjeri hrvatske županije, gradovi i općine u razdoblju od 2011. do 2014. godine koristili sredstva iz fondova Europske unije objavio je podatak koji općinu Erdut svrstava u pet općina koje su povukle najviše sredstava ( članak objavljen na jutarnji.hr dana 11.05.2016.). Rezultati su poražavajući za niz županija, općina i gradova. Naime, čak 85 posto hrvatskih općina i više od polovice gradova u navedenom razdoblju nije koristilo novac koji im je EU stavio na raspolaganje. U tom periodu općina Erdut kroz nekoliko projekata povukla je sredstva koja su je stavila na visoko drugo mjesto ( Razvoj infrastrukture u poslovnoj zoni Bijelo Brdo, Sanacija i modernizacija već postojećih nerazvrstanih cesta u naselju Bijelo Brdo te niz partnerskih projekata). statistikaeufondovi Nadamo se da ćemo i u narednom periodu uspjeti u realizaciji projektnih ideja koje smo pripremili. Hvala svima koji su nas podržali i pomagali nam u radu. Bojana Orsić  
Skip to content