Osnovnoškolci iz Dalja i Bijelog Brda posjetili poučnu stazu

U sklopu provedbe projekta „Upoznajmo svoju zelenilom bogatu općinu Erdut“ , dana 13.10. 2015. godine, djeca šestih razreda osnovnih škola Dalj i Bijelo Brdo i njihovi nastavnici posjetili su stazu značajnog krajobraza u Erdutu. Jednodnevni izlet u Erdut sastojao se od obilaska erdutske kule, šetnje stepenicama zdravlja do vidikovca kod Orla štekavca i obilaska područne škole Erdut. Djeca su upoznata sa prirodnim ljepotama svog kraja, očuvanjem okoliša i zaštitom flore i faune. Izlet je završen zdravim tradicionalnim ručkom na obiteljskom gospodarstvu. Djeca su na poklon dobila pribor za likovni koji će im poslužiti za crtanje prirodnih ljepota koje su vidjeli na izletu. Dječji crteži će biti uvršteni u brošuru pod nazivom „Zelene općinske razglednice“. Projekt „Upoznajmo svoju zelenilom bogatu općinu Erdut“ financiran je od strane Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost“ i općine Erdut. U Dalju 13.10.2015.
Skip to content