PODRŽIMO POLJOPRIVREDNE PROIZVOĐAČE OPĆINE ERDUT

Povodom proglašenja 2014 godine kao UN-ove godine malih obiteljskim poljoprivrednih gospodarstava Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut i udruga Eco-Dunav Dalj organiziraju po drugi put kušanje domaćih eko proizvoda u okviru događaja: PODRŽIMO POLJOPRIVREDNE PROIZVOĐAČE OPĆINE ERDUT   CILJ AKCIJE: PREZENTIRANJE PROIZVODNJE MALIH OBITELJSKIH GOSPODARSTAVA KOJA IMAJU NEZAMJENJIVU ULOGU U UNAPRJEĐENJU KVALITETA PREHRANE, ODRŽIVOM UPRAVLJANJU PRIRODNIH RESURSA, ZAŠTITI OKOLIŠA, ČUVANJU RADNIH MJESTA I POVEZIVANJU STANOVNIKA LOKALNIH ZAJEDNICA. ZAJEDNO SA NJIMA IZBORIMO SE NA PRAVO ZA ZDRAVU, LOKALNO PROIZVEDENU HRANU, KAO I ZA DOSTOJANSTVO SELJAČKOG  ŽIVOTA I RADA.SELO I MALA GOSPODARSTVA SU NAŠA PREDNOST.   VRIJEME ODRŽAVANJA: 17.04.2014. od 10h do 11h MJESTO: VINOTEKA TEUTOBURGIUM , Zagrebačka 1, Dalj Svi zainteresirani izlagači mogu se javiti prijaviti na mail: porc@opcina-erdut.hr Pridružite nam se!
Skip to content