PODRŽIMO POLJOPRIVREDNE PROIZVOĐAČE OPĆINE ERDUT

Povodom proglašenja 2014 godine kao UN-ove godine malih obiteljskim poljoprivrednih gospodarstava Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut i udruga Eco-Dunav Dalj organiziraju po drugi put kušanje domaćih eko proizvoda u okviru događaja:

PODRŽIMO POLJOPRIVREDNE PROIZVOĐAČE OPĆINE ERDUT

 

CILJ AKCIJE: PREZENTIRANJE PROIZVODNJE MALIH OBITELJSKIH GOSPODARSTAVA KOJA IMAJU NEZAMJENJIVU ULOGU U UNAPRJEĐENJU KVALITETA PREHRANE, ODRŽIVOM UPRAVLJANJU PRIRODNIH RESURSA, ZAŠTITI OKOLIŠA, ČUVANJU RADNIH MJESTA I POVEZIVANJU STANOVNIKA LOKALNIH ZAJEDNICA.

ZAJEDNO SA NJIMA IZBORIMO SE NA PRAVO ZA ZDRAVU, LOKALNO PROIZVEDENU HRANU, KAO I ZA DOSTOJANSTVO SELJAČKOG  ŽIVOTA I RADA.SELO I MALA GOSPODARSTVA SU NAŠA PREDNOST.

 

VRIJEME ODRŽAVANJA: 17.04.2014. od 10h do 11h

MJESTO: VINOTEKA TEUTOBURGIUM , Zagrebačka 1, Dalj

Svi zainteresirani izlagači mogu se javiti prijaviti na mail: porc@opcina-erdut.hr

Pridružite nam se!

Skip to content