PORC ugostio folklorni ansambl iz Crne gore

U petak 09.10.2015. godine Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut d.o.o imao je čast da u svojim prostorijama ugosti Folklorni ansambl „Nikola Đrković“ iz Kotora. Gosti iz Crne Gore su bili učesnici već tradicionalne manifestacije Sajma starog običaja i zanata i gužvarijade. Kako je folklorni ansambl iz Kotora po prvi put gost u našoj općini jedna od destinacija koju su posjetili je naš centar. Goste smo srdačno dočekali te im u jednoj prijateljskoj atmosferi predstavili područje našeg rada te primjere dobre prakse u području projekata. Svrha predstavljanja našeg centra je direktna veza sa spomenutom manifestacijom je upravo ta što je PORC idejni tvorac gužvarijade. Ovim putem želimo napomenuti da nam je izuzetno drago što smo se predstavili gostima iz Crne Gore i napravili ovaj prvi korak u povezivanju područja.

U Dalju, 09.10.2015.

PODUZETNIČKO-RAZVOJNI CENTAR OPĆINE ERDUT d.o.o

Skip to content