POSJET PREDSTAVNIKA GRADA OTOKA OPĆINI ERDUT

Dana 21.04.2015. u prostorijama Kulturnog i znanstvenog centra Milutin Milanković u Dalju održan je sastanak sa predstavnicima grada Otoka. Sastanku su nazočili gradonačelnik grada Otoka gosp. Josip Šarić, te predstavnici Hrvatskih šuma Vukovarsko-srijemske županije, Javna ustanova za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima Vukovarsko-srijemske županije, Razvojne agencije grada Otoka sa jedne strane, te načelnik općine Erdut gosp. Jugoslav Vesić, ravnatelj KZC Milutin Milanković  gosp. Đorđe Nešić, krajobrazni arhitekt gosp. Rade Manojlović i predstavnici Poduzetničko-razvojnog centra općine Erdut sa druge.

       Direktorica Poduzetničko-razvojnog centra, gđa Bojana Orsić održala je prezentaciju o završenim i planiranim projektima u općini Erdut, te odgovorila na brojne upite o fazama napretka, poslovanju i projektima PORC-a. Kao primjer dobre prakse gosti su posjetili poučnu stazu značajnog krajobraza u Erdutu.

 

Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut d.o.o.

Biljana Ćurčić, osoba na stručnom osposobljavanju

Skip to content