POSJETA PODUZETNIKA IZ SLATINE

Dana 14.06.2016. Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut lokalnu razvojnu agenciju d.o.o. posjetilo je oko 40 poduzetnika iz Slatine, predstavnici Gradske razvojne agencije Slatine, te predstavnici Turističke zajednice grada Slatine. Cilj posjete je bio prenošenje primjera dobre prakse među poduzetnicima, te i mogućnost buduće suradnje. Poduzetnici su obišli zgradu Poduzetničko razvojnog centra općine Erdut, čiji je rad, kao i katalog projektnih ideja predstavila direktorica centra gosp. Bojana Orsić. Nakon toga su posjetili vinski muzej Teutoburgium koji se nalazi u starom podrumu u središtu Dalja, gdje je djelatnica PORC-a Jelena Eklemović prezentirala sve vinare Erdutskog kraja, a poduzetnici su mogli vidjeti i izložene rukotvorine, suvenire i umjetnine koja su djela umjetnika i udruga koje djeluju na području općine Erdut. Iduće što su poduzetnici iz Slatine posjetili, a što ih je možda najviše i oduševilo je  Kulturno znanstveni centar Milutin Milanković čiji je rad predstavio ravnatelj KZC Đorđe Nešić. Primjere dobre prakse, predstavili su OPG Siniša Gajčić koji se bavi ekološkom proizvodnjom aronije u Bijelom Brdu,  te  Marko Đurkov  vlasnik restorana Stari Mlin u Dalju.   Nikolina Opšić, osoba na stručnom osposobljavanju
Skip to content