POUČNA STAZA ZNAČAJNOG KRAJOBRAZA ERDUT PREDSTAVLJENA NA 5. MEĐUNARODNOJ KONFERENCIJI EKOTURIZMA

U Kongresnom centru, MASTER, Novi Sad, održana je 04.10.2013. godine 5. Međunarodna konferencija o ekoturizmu. N a konferenciji je u interpretaciji Bojane Orsić, Poduzetničko razvojni centar općine Erdut i Ivane Buzuk Radoš, Javna ustanova Agencija za zaštitu prirode OBŽ predstavljen i projekt Poučne staze značajnog krajobraza Erdut, kao primjer dobre prakse razvoja kontinentalnog turizma Republike Hrvatske. Osim prezentacije, na ovu temu objavljen je i istoimeni rad u Zborniku radova konferencije.

Konferencija je pokazala da postoje značajna zanimanja za razvoj upravo turizma zasnovanog na prirodnoj baštini područja, ali je ukazano i na niz problema koji postoje u razvoju ovakvog vida turizma.

Bojana Orsić, mag.oec.

Skip to content