Poziv na radionicu „Pisanje projektnih prijedloga“

Zbog, u posljednje vrijeme, povećanog interesa za izradu projektnih prijedloga za natječaje, te logičkog okvira i proračuna za EU projekte, Poduzetničko razvojni centar općine Erdut organizirati će petodnevnu radionicu. Cilj radionice je proširiti znanje ljudi o pripremi sažetaka za EU projekte, kao i približiti osnovna znanja o projektnom ciklusu i razradi projektne ideje .Poseban osvrt planiran je i za Europske programe i fondove. Kroz predloženi program polaznici će usvojiti ključne elemente planiranja i pripreme projektnog prijedloga, načina usklađivanja aktivnosti, rezultata i proračuna projekta.     MJESTO ODRŽAVANJA RADIONICE: Općina Erdut, općinska vijećnica, Dalj, Bana Josipa Jelačića 4   DATUM I VRIJEME ODRŽAVANJA: POČETAK 22.01.2014. u 13 sati   Broj polaznika ograničen je na 10 osoba.  

Voditelj treninga je Bojana Orsić, direktorica Poduzetničko-razvojnog centra d.o.o

Sudjelovanje na radionici je besplatno, a prijaviti su možete na brojeve telefona:

Siniša Bulajić 099/263-88-13

Jelena Eklemović 099/263-88-15

Skip to content