Pozivamo Vas na „Dane otvorenih vrata EU projekata“

U okviru tradicionalnog obilježavanja Europskog tjedna, Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije uz podršku Europske komisije organizira „Dane otvorenih vrata EU projekata“ koji će se održati u razdoblju od 9. do 19. svibnja 2019. godine. Cilj održavanja „Dana otvorenih vrata EU projekata“ je predstaviti projekte koji su svojom uspješnom provedbom dali doprinos razvoju lokalnih zajednica u područjima kao što su energetika, istraživanje i razvoj, kultura, obrazovanje, poduzetništvo, promet, zaštita okoliša, ruralni razvoj, socijalna uključenost, turizam, zdravlje i mnoga druga. Upoznajte uspješne EU projekte na području Republike Hrvatske! Posjetite brojne lokacije projekata, sudjelujte u aktivnostima i prigodnom programu te doznajte sve o financiranju EU projekata na Danima otvorenih vrata! Organizacija događaja sufinancirana je sredstvima tehničke pomoći u okviru Operativnog programa „Konkurentnost i kohezija“, iz Europskog fonda za regionalni razvoj. „Dani otvorenih vrata EU projekata“ održati će se 15.05.2019. i 16.05.2019. u prostorijama Poduzetničko-razvojnog centra općine Erdut lokalne razvojne agencije d.o.o., Bana Josipa Jelačića 1, Dalj, te Kulturnom i znanstvenom centru Milutin Milanković, Zlatka Tačaka 13, Dalj.
  • 15.05.2019. – tema: Obilazak pet lokacija EU projekata na području općine Erdut
  • 16.05.2019. – tema: Predstavljanje projekata iz Erasmus + programa, te projekata vezanih za razvoj turizma područja.
Radujemo se Vašem dolasku!  

Skip to content