PREDSTAVLJENI PROJEKTI ZELENOG I RURALNOG TURIZMA OPĆINE ERDUT NA OTVORENIM DANIMA REGIJA I GRADOVA

Dana 10.11.2016. na Ekonomskom fakultetu u Osijeku održana je manifestacija „Otvoreni dani regija i gradova“. U sklopu manifestacije održana je radionica na temu „Projekti i inicijative za razvoj zelenog i ruralnog turizma“. Događaj je imao za cilj predstaviti trenutno stanje i postojeće projekte , te potaknuti raspravu o budućim izgledima za razvoj kontinentalnog turizma, osobito inicijativa vezanih za zeleni i ruralni turizam.
Gđa. Bojana Orsić direktorica Poduzetničko-razvojnog centra lokalne razvojne agencije d.o.o. predstavila je projekte zelenog i ruralnog turizma u općini Erdut. O projektima temeljenim na prirodnoj baštini govorili su i gosp. Damir Opačić iz parka prirode Kopački rit, gosp. Jasmin Sadiković iz udruge Zeleni Osijek, gđa. Mirela Ravas iz Konzervatorskog odjela u Osijeku, gosp. Branko Škrobo iz Baranjske kuće, gosp. Antonio Sobol iz Turističke zajednice Osječko-baranjske županije i gđa. Rujana Bušić Srpak iz Turističke zajednice Vukovarsko-srijemske županije. Radionica je završila panel raspravom o mogućnostima razvoja, izazovima i perspektivama suradnje.

Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut lokalna razvojna agencija d.o.o.
Jelena Eklemović, dipl. menadžer u turizmu

Galerija slika

Skip to content