Pridružite nam se u radnoj akciji koju organiziramo na području Općine Erdut 22. i 23. 04. 2016. povodom Svjetskog dana planete Zemlje

Pozivamo Vas da nam se pridružite u radnoj akciji koju organiziramo na području Općine Erdut 22. i 23. 04. 2016. povodom Svjetskog dana planete Zemlje. Program 22.04.2016. započinje okupljanjem u 8:30h na sljedećim lokacijama:
  • u dvorištu poduzeća Čvorkovac d.o.o. za mještane, djecu iz vrtića, učenike Osnovne i Srednje škole iz Dalja
  • u dvorištu tradicijske kuće, Š. Trg 19 za mještane, djecu iz vrtića i učenike Osnovne škole iz Bijelog Brda
  • u dvorištu društvenog doma, M. Palinkaša 5 za mještane i učenike Osnovne škole iz Aljmaša
  • dom kulture, za mještane Erduta i učenike Osnovne škole PŠ Erdut.
Program 23.04.2016. započinje okupljanjem u 11:00h u Dalj Planini na sajmu cvijeća gdje će se održati radionica “Abeceda kompostiranja” koja će prikazati postupak kompostiranja kojim se ujedno završava prirodni ciklus kruženja tvari u prirodi i stvaraju se nove vrijedne organske tvari. ORGANIZATORI: Općina Erdut i KP Čvorkovac.
Skip to content