PRIMOPREDAJA GRADILIŠTA NA PROJEKTU „SANACIJA I MODERNIZACIJA NERAZVRSTANIH CESTA U NASELJU BIJELO BRDO“

Dana 29.08.2013. godine izvršena je primopredaja dokumentacije za gradilište sanacije nerazvrstanih cesta u Bijelom Brdu. Postupak je obavljen u prostorijama općine Erdut s početkom u 11 sati i na njemu su sudjelovali predstavnici izvođača radova-GRADNJA d.o.o, nadzorni inženjer- Želimir Magjer-MHM inženjering, kao i predstavnici Općine Erdut kao investitora. Na početku postupka su konstatirani svi potrebni dokumenti, atesti, izjave itd, koji su potrebni da bi primopredaja građevine bila okončana, te da bi počeo teći jamstveni rok od dvije godine. Da podsjetimo projekt je financiran iz sredstava EUROPSKE UNIJE u ukupnoj vrijednosti 3,66 milijuna kuna u okviro projekta Integralni razvoj lokalne zajednice (EIB II). Na javni poziv nominirane su 4 ulice u naselju Bijelo Brdo i to Save Šumanovića, Branka Radičevića,Arsenija III čarnojevića i Ratarska ulica. Projektom ne rekonstruiran kolnik u potpunosti i prevučen novim slojem asfalta. Postupak primopredaje predstavlja završnu fazu projekta te formalnu predaju gradilišta na korištenje investitoru. dipl.ing.agr. Siniša Bulajić
Skip to content