Projekt “Women Business HUB” Billboard

Projekt „Women Business HUB-WBH“ koji provodi Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut lokalna razvojna agencija d.o.o predstavio se u gradu Osijeku putem billboarda, koji se nalazi u ulici Kneza Trpimira u neposrednoj blizini zgrade Hrvatskog zavoda za zapošljavanje. Billboard je jedan dio aktivnosti promidžbe i vidljivosti koji  je za cilj podizanje svijesti o važnosti razvoja ženskog poduzetništva.

Nadamo se da će prisustvo billboarda ukazati na važnost razvoja  ženskog poduzetništva na našem području i općenito, te potaći potencijalne poduzetnice i one koje tu već jesu.  Pokretanje novog poduzeća, proširenje postojećeg, umrežavanje, sve su ciljevi projekta „Women Business HUB – WBH“.  U sklopu projekta odrađujemo treninge, mentoring i izradu poslovnih planova, to sve u cilju podsticanja potencijalnog ženskog poduzetništva i već postojećeg ženskog poduzetništva. 

Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut lokalna razvojna agencija d.o.o predstavio se u gradu Osijeku putem billboarda, koji se nalazi u ulici Kneza Trpimira
Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut lokalna razvojna agencija d.o.o predstavio se u gradu Osijeku putem billboarda, koji se nalazi u ulici Kneza Trpimira
Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut lokalna razvojna agencija d.o.o predstavio se u gradu Osijeku putem billboarda, koji se nalazi u ulici Kneza Trpimira

Partneri na projektu: udruženje “Biznis na štiklama” iz Novog Sada (Republika Srbija)

TRAJANJE PROJEKTA: 15.09.2019.-14.06.2021.

UKUPNA VRIJEDNOST PROJEKTA: 354.831,99 EUR

PROJEKT JE SUFINANCIRAN SREDSTVIMA EFRR IPA II FONDOVA EUROPSKE UNIJE: 301.607,19 EUR

IZNOS SUFINANCIRANJA SREDSTVIMA KORISNIKA: 53.224,80 EUR

The project is co-financed by ERDF and IPA II funds of the European Union

Skip to content