Projekt ,,Women Business HUB“ Kako do poslovnog plana putem WBH alata

U okviru projekta „Women Business Hub-WBH“ Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut lokalna razvojna agencija d.o.o  nabavila je alat za izradu poslovnih planova i analize koji će biti višestruko koristan prije svega za postojeće potencijalne poduzetnice i već postojeće poduzetnice. Alat je izrađen za dva pravna oblika i to: trgovačko društvo i za obrtnike.  Alat je predstavljan 08.12.2020. godine timu WBH i djelatnicima PORC-a LRA d.o.o, te zainteresiranim poduzetnicima. Poslovni plan je pisani dokument koji sadrži razrađenu analizu ulaganja u poduzetnički poduhvat, o budućim poslovnim rezultatima, te opcijama rješenja za moguće rizične situacije. Alat je dostupan besplatno za korištenje u prostorijama Poduzetničko-razvojnog centra općine Erdut lokalne razvojne agencije d.o.o , uz nadzor i pomoć djelatnika WBH tima.  Funkcionalnosti alata su sljedeće:
  • -Planiranje rashoda i prihoda
  • -Izrada poslovnog i investicionog plana za potrebe financiranja
  • -Izračun pokazatelja uspješnosti poslovanja
  • -Praćenje novčanog tijeka
  • -Izrada računa dobiti i gubitka
  • -Izračun točke pokrića.

Poduzetnici,

pozivamo Vas na korištenje navedenog alata u našim prostorijama,koji  je sastavni dio aktivnosti na projektu “Women Business Hub – WBH”. Partneri na projektu: udruženje “Biznis na štiklama” iz Novog Sada (Republika Srbija)
  • TRAJANJE PROJEKTA: 15.09.2019.-14.03.2021.
  • UKUPNA VRIJEDNOST PROJEKTA: 354.831,99 EUR
  • PROJEKT JE SUFINANCIRAN SREDSTVIMA EFRR IPA II FONDOVA EUROPSKE UNIJE: 301.607,19 EUR
  • IZNOS SUFINANCIRANJA SREDSTVIMA KORISNIKA: 53.224,80 EUR
The project is co-financed by ERDF and IPA II funds of the European Union  
Skip to content