Projekt Women Business HUB – Mentoring i poslovno planiranje

Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut LRA d.o.o. u okviru projekta WOMEN BUSINESS HUB-WBH pruža mogućnost besplatne izrade poslovnih planova, usluge mentoringa i poslovno planiranje. Ovime želimo pomoći našim poduzetnicama i budućim poduzetnicama u napredovanju i učenju. Usluga mentoringa namijenjena je mikro, malim i srednjim poduzećima i poduzetnicima koji se bave proizvodnjom ili pružanjem usluga, s ciljem podrške neometanom razvoju i smanjenju broja neuspješnih poduzeća, kroz pružanje cjelovite podrške korisnicima. Poslovni plan označava opis poslovne ideje i mjera koje su potrebne za realizaciju posla. Osim toga sadrži procjenu potrebnih ljudskih i financijskih resursa (troškova) i očekivani prihod kako bi se procijenila isplativost investicije. Poslovni plan je važan temelj za osnivača ili menadžere, kao i sredstvo komunikacije sa privatnim ili javnim investitorima kao što su banke, poslovni savjetnici, potencijalni poslovni partneri ili drugi faktori koje odlučuju o financiranju.

Partneri na projektu: udruženje “Biznis na štiklama” iz Novog Sada (Republika Srbija)
  • TRAJANJE PROJEKTA: 15.09.2019.-14.03.2021.
  • UKUPNA VRIJEDNOST PROJEKTA: 354.831,99 EUR
  • PROJEKT JE SUFINANCIRAN SREDSTVIMA EFRR IPA II FONDOVA EUROPSKE UNIJE: 301.607,19 EUR
  • IZNOS SUFINANCIRANJA SREDSTVIMA KORISNIKA: 53.224,80 EUR

The project is co-financed by ERDF and IPA II funds of the European Union

Skip to content