Projekt “Women Business HUB” – Svečano otvoren WBH

Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut LRA d.o.o. dana 12.11.2020. godine svečano je otvorio novo uređeni prostor u okviru projekta WOMEN BUSINESS HUB-WBH. Prostor je otvorio načelnik Općine Erdut gospodin Jugoslav Vesić. Otvaranju su prisustvovali djelatnici Općine Erdut kao i cijeli tim PORC-a LRA d.o.o.  Prostor se nalazi unutar zgrade PORC-a LRA d.o.o te predstavlja poslovni HUB (poduzetnička jezgra), namijenjen ženama poduzetnicama i potencijalnim poduzetnicama kao osnovnim ciljnim skupinama sa kojima se provode treninzi mentoring i konzultacije, kako bi ekonomski ojačale te postale konkurentnije na tržištu. Prostor je opremljen uredskom i informatičkom opremom te pruža mogućnost korištenja svim ciljnim skupinama u Osječko-baranjskoj i Vukovarsko-srijemskoj županiji.   Partneri na projektu: udruženje “Biznis na štiklama” iz Novog Sada (Republika Srbija)
  • TRAJANJE PROJEKTA: 15.09.2019.-14.03.2021.
  • UKUPNA VRIJEDNOST PROJEKTA: 354.831,99 EUR
  • PROJEKT JE SUFINANCIRAN SREDSTVIMA EFRR IPA II FONDOVA EUROPSKE UNIJE: 301.607,19 EUR
  • IZNOS SUFINANCIRANJA SREDSTVIMA KORISNIKA: 53.224,80 EUR

The project is co-financed by ERDF and IPA II funds of the European Union

Skip to content