PROJEKT Women Business HUB-WBH HR-RS372

 Dana 12.05.2020. Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut LRA d.o.o.  potpisao je ugovor za radove na unutarnjem uređenju budućeg ženskog poduzetničko g HUB-a, u okviru projekta WOMEN BUSINESS HUB-WBH. Izvršilac radova je Ličilačko fasaderski obrt  ,,Maršić“ iz Vukovara, dok će stručni nadzor obavljati tvrtka Helion group d.o.o. iz Osijeka. Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut LRA d.o.o. nalazi se u zgradi nekadašnje škole koja na prvom katu raspolaže prostorom od 250 m2. Ovaj će prostor nakon obnove i revitalizacije dobiti novu svrhu-postat će poslovni HUB. Prostorije kao što su konferencijska, te radna prostorija bit će namijenjene, nakon uređenja, ženama poduzetnicama i potencijalnim poduzetnicama kao glavnim ciljnim skupinama, koje će koristiti usluge obuke, savjetovanja, umrežavanja, promocije, te će projekt WBH i nakon provedbe nastaviti sa pružanjem razvijenih usluga, kako ženama u poduzetništvu tako i drugim korisnicima. PARTNERI NA PROJEKTU: Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut LRA d.o.o., i Udruženje Promocija zdravog života iz Novog Sada. TRAJANJE PROJEKTA: 15.09.2019.-14.03.2021. PROJEKT JE SUFINANCIRAN SREDSTVIMA EFRR I IPA II FONDOVA EUROPSKE UNIJE: 301.607,19 EUR IZNOS SUFINANCIRANJA SREDSTVIMA KORISNIKA: 53.224,80 EUR

Skip to content