Projekt “Women Business HUB-WBH”

U dvorištu Poduzetničko – razvojnog centra općine Erdut, 25. ožujka 2021. godine, održan je prvi „Ženski Bazaar“ u okviru projekta Women Business HUB. Ova manifestacija pokrenuta je radi prezentacije poduzetnica s područja Osječko-baranjske i Vukovarsko-srijemske županije, ali i potencijala žena koje, ohrabrene kroz projekt Women Business HUB, možda svoje hobije pretvore u posao.

Udruženje „Biznis na štiklama” – partneri na projektu, pružaju besplatne konzultacije iz područja knjigovodstva i računovodstva, pravne pomoći, savjete oko vođenja društvenih mreža, konzalting na poslovnom i privatnom planu poduzetnicama i potencijalnim poduzetnicama.

WBH i WBC stvorit će uvjete za ekonomsko osnaživanje žena u pograničnoj regiji Hrvatska – Srbija putem umrežavanja i uspostavljanja HUB-a.

  • Trajanje projekta: 15.09.2019.-14.06.2021.
  • Ukupna vrijednost projekta: 354.831,99 EUR
  • Projekt je sufinanciran sredstvima EFRR I IPA II fondova Europske unije: 301.607,19 EUR
  • Iznos sufinanciranja sredstvima korisnika: 53.224,80 EUR
  The project is co-financed by ERDF and IPA II funds of the European Union

Skip to content